4 жовт. 2018

День захисту тварин

Виховний захід " Обличчям до тварин" присвячений всесвітньому дню захисту тварин.
1 жовт. 2018

Фестиваль " Лемківська ватра"

Учні школи взяли активну участь в рамках проведення VIII - го Закарпатського обласного фестивалю " Лемківська ватра" та виставці- конкурсі "Дари осені".
28 вер. 2018

Святкування 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

З нагоди 100- річчя з дня народження українського педагога, письменника Василя Сухомлинського в школі було проведено літературну годину " Подорож до читацької скарбнички В.Сухомлинського" .
20 вер. 2018

Європейський тиждень мобільності

Європейський тиждень мобільності пройшов у школі. Учні охоче кататися на велосипеді, заслухали правила дорожнього руху для велосипедиста, розпізнавали дорожні знаки. За активну участь отримали подарунки.
2 трав. 2018

Всесвітній день охорони праці

Учні школи активно долучилися до проведення загальношкільних заходів щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Вчителі наголосили на необхідності дотримання правил обережного поводження в довкіллі та бережливого ставлення до свого життя та життя оточуючих; навчали учнів умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій; ще раз пригадали телефони та адреси, за якими потрібно звертатися у разі екстремальної ситуації. Найбільш зацікавила дітей вікторина "Правила безпечної поведінки". В ігровій формі учні активно відповідали на запитання по охороні праці, правилах пожежної безпеки при користуванні газовими та електричними приладами. А також була представлена виставка малюнків "Охорона праці очима дітей".
26 квіт. 2018

Чорнобиль не має минулого

Спільно з бібліотекарем Ганич Вікторією Юрівною провели захід по відзначенню Дня пам'яті Чорнобильської трагедії. Була підготовлена книжкова виставка , перегляд фільмів і декламування віршів .